O firmie

Agencja Brzozowski Nieruchomości powstała w wyniku podziału istniejącej od 1999 r. spółki Sołtan-Brzozowski Nieruchomości.

Nasza działalność, wsparta wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, opiera się o zasadę dbałości o bezpieczeństwo każdej transakcji, a tym samym o bezpieczeństwo każdego klienta.

Zachowanie należytej troski o stronę prawną transakcji ma szczególne znaczenie w sytuacji częstych zmian przepisów prawnych, związanych z obrotem nieruchomościami. Dlatego klient obsługiwany przez naszą firmę może mieć pewność uzyskania profesjonalnej, zgodnej z literą prawa, obsługi prawnej transakcji. Jesteśmy to w stanie zapewnić dzięki stałemu podnoszeniu naszych kwalifikacji zawodowych, monitorowaniu zmian legislacyjnych oraz stałej współpracy z kancelarią notarialną, kancelarią adwokacką oraz firmą specjalizującą się w pośrednictwie kredytowym.

Właściciel firmy jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz członkiem-założycielem sieci wymiany ofert MLS WSPON.

W naszej działalności stosujemy Kartę Praw Klienta, standardy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zasady etyki zawodowej. Zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami, pośrednicy są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Założycielem firmy jest Robert Brzozowski, nr licencji zawodowej 2424.

Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem