Kontakt

Brzozowski Nieruchomości
Plac Konstytucji 6 lok. 70
00-550 Warszawa
tel. 605 870 120
e-mail: biuro@b-n.com.pl

 

 

Robert Brzozowski   
licencja zawodowa pośrednika nr 2424
kom. 605 870 100
brzozowski@b-n.com.pl

 

Olga Brzozowska
kom. 605 870 400
olga.brzozowska@b-n.com.pl

Henryka Chojecka
kom. 605 870 408
chojecka@b-n.com.pl

Michał Furman
kom. 605 870 405
furman@b-n.com.pl

Mikołaj Markuszewski
kom. 725 870 412
markuszewski@b-n.com.pl

Tomasz Michta
kom. 796 419 648
michta@b-n.com.pl

 
Renata Śliwińska
kom. 605 870 409
sliwinska@b-n.com.pl
 
 
Artur Świnoga
kom. 536 022 930
swinoga@b-n.com.pl
 

Marek Wesołowski
kom. 605 870 404
wesolowski@b-n.com.pl

 
Łukasz Witan 
kom. 536 022 930
witan@b-n.com.pl

Barbara Zarychta
kom. 605 870 405
zarychta@b-n.com.pl

   
 

 

 

 

 

 

 

 
   
   
Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem