Opis nieruchomości
Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik geodeta z 25-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości.
I N W E S T Y C J A D E W E L O P E R S K A:
Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-inwestycyjną o powierzchni 4 535 m2, położoną w Koczargach Starych w rejonie ulicy Akacjowej. Dojazd - droga utwardzona. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 75x60 m. Teren nieogrodzony i niezagospodarowany, bez zabudowań.
Media:
Gaz - na działce; prąd, woda, kanalizacja - w ulicy przy działce.
Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Teren inwestycyjny z prawomocnym pozwoleniem na budowę:
- 3 budynki bliźniacze dwulokalowe, czyli łącznie 12 lokali
- gotowy projekt
- powierzchna użytkowa 1 lokalu - 145,6m2
- łączna powierzchnia użytkowa PUM - 1747,2 m2
- każdy lokal będzie posiadał swój ogródek + dodatkowo będzie wygospodarowana część wspólna z zielenią rekreacyjną oraz miejscami parkingowymi dla lokatorów i ich gości
Lokalizacja:
- przystanek autobusowy - 400 m
- bliskość Puszczy Kampinoskiej - 2 km
- najbliższy węzeł trasy S8 Blizne Łaszczyńskiego - 9 km
- centrum Warszawy - 18 km
- niedaleko sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole, apteka, mini centrum handlowe
Podana cena jest ceną netto.
Zapraszam na prezentację.
Nota prawna
Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.