Piękne z duszą mieszkanie o powierzchni 106,80 m2, 4-pokojowe, położone na wysokim parterze w 4. piętrowej zabytkowej kamienicy z 1929 r., zlokalizowanej na Sielcach, przy ul. Grottgera.
Wysokość pomieszczeń to 290 cm.
Lokal składa się z;
- 4 pokoi (22,5 m2, 21 m2, 15 m2, 13 m2)
- oddzielnej kuchni z oknem na podwórze (13 m2),
-- łazienki,
- WC,
- przedpokoju.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 10 m2.
Mieszkanie jest unikatowe ponieważ zachowało swój tradycyjny układ.
Jest słoneczne, dobrze doświetlone, z ekspozycją okien na wschód i zachód. Zainstalowano okna antywłamaniowe.
W pokojach wyłożony jest parkiet dębowy, zaś pomiędzy salonem a bibiloteką znajdują się czteroskrzydłowe drewniane drzwi.
Instalacje wodna, kanalizacyjna i elektryczna oraz okna w mieszkaniu zostały wymienione.
Kamienica przetrwała II wojnę światową i zachowała swój oryginalny, klasyczny charakter.
Jest po generalnym remoncie - wykonano izolację fundamentów, wymieniono dach, odnowiono elewację, wymieniono piony wodno-kanalizacyjne oraz instalację elektryczną.
Wspólnota dokłada wszelkich starań w jej utrzymanie.
Czynsz ok. 700 zł. Pełna własność.
Do Wspólnoty przynależy uroczy, zadbany ogródek, na który widok jest z części okien mieszkania.
Jednak największym atutem nieruchomości jest jej położenie na Mokotowie, Sielcach w otoczeniu przedwojennej zabudowy i parków: Morskiego Oka, Promenady, Łazienek Królewskich.
W okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe.
Dojazd do centrum (Plac Unii Lubelskiej) zajmuje zaledwie 7 min., zaś pieszo ten dystans można pokonać w ok. 15 min.
Okolica jest doskonale skomunikowana, w odległości 3/4 min. pieszo znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, zapewniając możliwość dojazdu do różnych części Warszawy.
Gorąco polecam
To unikatowa nieruchomość dla ludzi ceniących klimat przedwojennej Warszawy,
sąsiedztwo parków i bliską odległość do wszelkich atrakcji dużego miasta.
Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.